آشنایی با میز لپ تاپ نشسته

انتشار : 1400/03/02
بروزرسانی : 1402/12/16
منتشر شده توسط : مدیر سایت
10 نظر
زمان خواندن این مطلب : 2 دقیقه

 امروزه به دلیل وجود ویروس جهانی کرونا شرایط کاری تغییر کرده است. بسیاری از افراد به همین دلیل دورکاری می‌کنند و نیاز به میز کار در خانه نیز بیشتر شده است. کار در خانه برای بسیار از شرکت‌ها و افراد یک چالش جدید ایجاد کرده است. ماندن در خانه و کار کردن شاید دشوار به نظر برسد. دور ماندن از تمام وسوسه‌ها در محیط خانه و عوامل حواس پرتی نیاز به وسایل، و آمادگی ذهن شما دارد. در این مطلب سعی کردیم که چند نوع میز لپ تاپ مناسب برای محیط خانه را به شما معرفی کنیم.

   

 1.میز لپ تاپ با پایه چرخ دار

میز لپ تاپ نشستهمیز لپتاپ نشسته

برای کسانی که به دنبال خرید میز لپ تاپ نشسته هستند همانطور که می‌بینید، این محصول برای هر مکانی مناسب است و می تواند نیازهای شما را برطرف کند. میز لپ تاپ چرخ دار با ارتفاع 70 سانتیمتر طوری طراحی شده است که کاربر بعد از نشستن روی صندلی به راحتی می‌تواند میز را سمت خود آورده و لپ تاپ را روی آن قرار دهد. این میز اداری صفحه کشویی که در نوع خود منحصر به فرد است هم جای کمتری را اشغال می‌کند و از آن مهمتر دیگر لازم نیست که کاربر به سمت میز خم شود و در این حالت به کمر و گردن فشاری وارد نمی‌شود. علاوه بر صفحه کشویی، در قسمت پایه میز نیز مکانی برای قرار دادن پا تعبیه شده است تا از آویزان شدن پا جلوگیری شود. در قسمت پشت میز نیز کشویی برای قرار دادن وسایل تعبیه شده است. و در نهایت چرخ دار بودن میز لپتاپ امکان جا به جایی راحتتر آن را فراهم می‌کند.

اگر علاوه بر لپتاپ لوازم دیگری نیز دارید، سعی کنید میز اداری بزرگتری را خریداری کنید تا مشکلی برای جا سازی لوازم خود داشته باشید.

 2. میز لپ تاپ نشسته

این میز لپ تاپ دارای یک سطح وسیع متناسب با هر لپ تاپی است. شما می‌توانید از علاوه بر قرار دادن لپ تاپ روی آن هر وسیله جانبی که دارید را داخل قفسه و کمد همراه آن قرار دهید. این میز دارای دو عدد کشو با جهت بازشو بازویی که لولای درب در پایین کشو ها قرار دارد.

میز لپ تاپ نشسته


میز لپ تاپ


میز لپ تاپ نشسته

       3.میز لپ تاپ نشسته مناسب درون تختخواب

این میز میز لپ تاپ برای حالت خوابیده سطح وسیعی دارد که علاوه بر لپ تاپ مکان مناسبی برای برای موس، گوشی، تبلت و.. است. این میز لپ تاپ بزرگ مناسب کسانی که همیشه عینک خود را گم می‌کنند. سطح میز قابل درجه‌بندی با زاویه سر شماست.

میز لپ تاپ حالت خوابیده

برای خرید محصول بالا با ما تماس بگیرید.


برای خرید میز کارمندی کلیک کنید

خرید میز کارمندی

 

 برای خرید هر گونه تجهیزات اداری به صحه مبلمان اداری مراجعه کنید.

 

نظرات کاربران

طاهری
طاهری
1400/04/17
سلام، میز لپ تاپ شماره 5 که نشسته و مناسب تخت خواب هست موجود هست یا خیر؟
مدیر سایت
1400/04/28
سلام روزتون بخیر خیر فقط مدل شماره 1 و2 موجود هستش. میز لپ تاپ IL100 و میز لپ تاپ IL200
امید نائینی
امید نائینی
1400/07/12
میز لپ تاپ حالت خوابیده شماره 3 موجود هست؟ جنسش چیه؟
مدیر سایت
1400/07/17
وقت بخیر بله موجوده همه ی محصولات ایستا از ام دی اف درجه یک تولید شده اند.
پاکسیما
پاکسیما
1400/10/17
سلام میز لب تاپ شماره ۵ موجودهست؟؟؟
مدیر سایت
1400/11/18
سلام وقت بخیر ممنون از انتخابتون فقط میز شماره 1-2-3 موجود هستش
پاکسیما
پاکسیما
1400/10/17
لطفن ارتفاع میز شماره 3 رو میفرمایید؟
مدیر سایت
1400/11/18
سلام وقت بخیر استاندارد ارتفاع میز اداری ایستا اصولا 75 سانتیمتر هستش اما به طور کلی ابعاد میز اداری در شرکت ایستا قابلیت تغییر دارند.
رسول
رسول
1400/12/12
میز شماره چهار قیمتش چند است
مدیر سایت
1400/12/14
با سلام وقت بخیر موجود نیست متاسفانه

نظر خود را وارد کنید