طراحی ایستگاه کاری اداری

دفاتر کار و محیط های اداری امروزی، در معرض سرعت و حجم بالای اطلاعات قرار دارد و باید به هر روش ممکن، به خصوص استفاده از مبلمان اداری مناسب، فضا را برای فعالیت کارمندان بهینه سازی کرد. یکی از این روش ها تجهیز دفتر کار با ایستگاه کاری اداری است. 

اصول طراحی داخلی اداری

هر روز بسیاری از مردم، خانه های خود را ترک می کنند تا در فضای کاری که با مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی، تجهیز شده، به انجام وظایف شغلی شان بپردازند. زیبایی دفتر کار و سلامت و ایمنی کارکنان، به عامل مهمی که طراحی داخلی اداری نامیده می شود، بستگی دارد. 

انواع پارتیشن شیشه ای در هتل ها

هتل ها مجموعه ای از فضاهای عمومی و خصوصی هستند که اغلب به صورت موقت در اختیار مهمانان و مشتریان قرار می گیرند و برای این که بتوانند آن ها را جذب و تبدیل به مشتری دائمی کنند، باید تاثیر مثبتی روی آنان داشته باشند. امروزه یکی از مهم ترین راه های ایجاد جذابیت در طراحی دکوراسیون داخلی هتل ها، استفاده از پارتیشن شیشه ای است. 

پارتیشن شیشه ای اداری و راهکارهای جدید

اگر قصد دارید از پارتیشن شیشه ای اداری، فقط به عنوان تقسیم کننده ی فضا بهره ببرید و برای افزایش کارایی و زیبایی آن برنامه ی خاصی ندارید، پیشنهاد ما این است که با مطالعه ی این مقاله، خلاقیت و نوآوری را وارد طراحی پارتیشن های اداری دفتر کار خود نمایید. 

میز مدیریت و میز اداری کارمندی: بررسی تفاوت ها

بررسی انواع مبلمان اداری این امتیاز بزرگ را دارد که شما را با مدل ها و کاربری های متنوع و متفاوت این محصولات، آشنا می کند. بنابراین اگر به دنبال یک میز مدیریت با ویژگی های خاص و منحصر به فرد هستید، بهتر است بدانید این میز کار چه تفاوت هایی با سایر میزهای اداری دارد و مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. 

ترکیب پارتیشن شیشه ای با دکوراسیون منزل

امروزه پارتیشن های شیشه ای، نقش مهمی در تعریف زیبایی شناختی و کیفیت فضاهای داخلی دارند و صرفا عناصر کاربردی در معماری مدرن نیستند. استفاده درست و به جا از پارتیشن شیشه ای خانگی، فضاهای زندگی را به پناهگاه های باز و مطبوع پر از نور طبیعی تبدیل می کند.

میز پیشخوان مدرن

یکی از مهم ترین مبلمان اداری، که اشخاص در لحظه ی ورود به یک دفتر کار شیک و زیبا با آن مواجه می شوند، میز پیشخوان مدرن است. برای آن که بتوانید منطقه ی پذیرایی شرکت خود را به بهترین میز پذیرش، مجهز کنید، بهتر است کانتر متناسب با ابعاد و اندازه ی این فضا را سفارش دهید. 

اتاق کنفرانس شیشه ای چه مزایایی دارد؟

طراحی اداری مدرن، ویژگی ها و المان های خاص و جلوه ی بصری ممتازی به دفتر کار شما می بخشد. اگر شما هم به دنبال خرید مبلمان اداری شیک و مدرن هستید و می خواهید بدانید چرا امروزه اتاق کنفرانس شیشه ای، این قدر همه گیر و پرطرفدار شده است، این مقاله را مطالعه نمایید.  

7 مدل پارتیشن اداری مدرن

امروزه تقسیم بندی فضای دفتر کار به کمک پارتیشن اداری مدرن، بسیار متداول است. با کمک این محصولات کاربردی، شیک و زیبا، امکانات و ظرفیت های تازه ای برای پیاده سازی ایده های مدرن، در طراحی دکوراسیون داخلی اداری ایجاد می شود. در این مقاله به معرفی 7 مدل پارتیشن دفتر کار می پردازیم. 

اصول طراحی مبلمان اداری مدولار

با تغییرات گسترده ای که در شکل و محتوای فعالیت های شغلی امروزی صورت گرفته است، سازمان ها و ادارات نیز در طراحی دکوراسیون اداری خود دست به نوآوری زده اند. اغلب این شرکت ها به دنبال خرید مبلمان اداری مدولار، به منظور تامین نیازهای متغیر خود و کاربران، و ایجاد انعطاف پذیری لازم هستند. 

بهینه سازی نور طبیعی با پارتیشن شیشه ای اداری

یکی از بهترین محصولات مبلمان اداری که به خصوص در حفظ و گسترش نور طبیعی، نقش مؤثری دارد، پارتیشن شیشه ای اداری است. در این مقاله ضمن بررسی مزایای وجود نور طبیعی در دفتر کار، به دلایل اهمیت نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای در محیط اداری می پردازیم. 

5 ویژگی طراحی اداری مدرن

اگر طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار شما، قدیمی است و با توجه به نیازها و شرایط امروز کارمندان، به روز نشده است، بهتر است دست به کار شوید. علاوه بر ایجاد تغییرات به منظور زیباتر کردن محیط کار، طراحی اداری مدرن، به کسب نتایج ارزشمند دیگری در دفتر کار شما منجر می شود.