خرید میز اداری ارگونومیک

یک کارمند شاد یک کارمند مولد است. اما شادی در محیط کار از جنبه‌‌های مختلف ناشی می‌شود. به غیر از داشتن رابطه صمیمانه با همکاران و مشتریان، چیز دیگری نیز وجود دارد که بر میزان خوشحالی شما یا کارکنان شما در محل کار تأثیر می‌گذارد. ما در مورد دکوراسیون اداری و مبلمان اداری شما صحبت می‌کنیم.

میز گروهی چیست؟ + عکس

آن روزهایی که دفاتر باز بهره وری داشتند، گذشت. تحقیقات نشان ‌می‌دهد که کارکنانی که در یک دفتر باز کار ‌می‌کنند، 50٪ بهره وری کمتری نسبت به کارکنانی که در دور میز گروهی با حفظ حریم شخصی کار ‌می‌کنند، دارند. منظور ما در این مقاله از داشتن میز گروهی ، دکوراسیون فضای باز نیست؛ بلکه استفاده از میز گروهی برای پرسنل در یک اتاق با حفظ حریم شخصی با استفاده از دیوایدرها و پارتیشن‌های نیمه در اتاق است.

میز اداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب میز اداری خوب و مناسب به اندازه انتخاب صندلی ارگونومیک اهمیت دارد. دو قسمت مهم  از مبلمان اداری که می‌تواند کل تجربه کاری شما را در خانه و یا محل کار شما ایجاد یا خراب کند! این فضا باید برای بهره وری و سلامت شما مناسب باشد.

همکاری در محل کار و اهمیت آن در محیط کاری

همکاری در محل کار مربوط به افرادی است که با هم کار می‌کنند. این ممکن است به این معنی باشد که مشارکت کنندگانِ فردی، برای دستیابی به اهداف تیم، با هم یا با مدیران خود کار می‌کنند. یا ممکن است به این معنی باشد که افراد سطوح مختلف از بخش‌های مختلف سازمان با هم کار می‌کنند تا به نتیجه بزرگتری برای کسب و کار برسند.

مزایا پارتیشن اداری مدولار + آیا نصب پارتیشن اداری به صرفه است؟

ظهور COVID-19 تغییرات قابل توجهی در کار و زندگی روزمره ما ایجاد کرده است که عمدتا به دلیل جداسازی فیزیکی از دیگران برای کاهش شیوع این ویروس است. برای کارفرمایان، پاسخ به این همه گیری، هم کاربرد و هم تقاضا برای پارتیشن‌های اداری مدولار و تقسیم کننده‌ها را افزایش داده است تا کارمندان را در محیط کار ایمن نگه دارد.

نکات ضروری و مهم قبل از خرید مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری مناسب به شما کمک می‌کند تا دفتر خود را به درستی سازماندهی کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا از حداکثر فضای اداری استفاده کنید. یک محیط منظم همیشه کارکنان را تشویق می‌کند تا بهتر کار کنند. این نه تنها در مورد زیبایی اداری، بلکه در مورد راحتی در محل کار نیز است. مبلمان اداری مناسب را با توجه به سلامت کارکنان خود و با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. هنگام جستجو برای خرید مبلمان اداری ایده‌های پیشرفته زیادی به دست خواهید آورد. انتخاب صحیح واقعا سخت است. ما می‌توانیم شما را در انتخاب مبلمان اداری که حداکثر مزایا را به شما می‌دهد راهنمایی کنیم.

پارتیشن اداری مدولار و کاربردهای آن

پارتیشن‌های ایستا، راه حل داشتن دیوار ماژولار در فضای اداری شماست. این پارتیشن‌ها به شما انعطاف پذیری لازم را برای پارتیشن بندی اداری دفاتر و فضاهای کاری به گونه ای ارائه می‌دهد که به بهترین نحو با عملکرد روزانه تیم شما مطابقت داشته باشد. پارتیشن‌های اداری ایستا که اغلب برای ایجاد دفاتر اجرایی، اتاق‌های کنفرانس و فضاهای کاری پرسنل استفاده می‌شود، در فضای کاری شما قرار می‌گیرد تا به ایجاد فضای کاری جذاب، آرام و پربار برای شرکت شما کمک کند.

خرید اینترنتی میز اداری

شما هر روز به طور میانگین حداقل 8 ساعت پشت میز اداری خود می‌نشینید اگر میز با کیفیت و مناسب کارتان را انتخاب نکنید خواهید دید که در طولانی مدت چه آسیبی به بدن و به طور کلی سلامتی شما وارد می‌شود. در این بلاگ سعی داریم 5 نکته که باید قبل از خرید میز اداری اینترنتی به آن دقت کنید را با شما در میان بگذرایم. این راهنما به شما کمک می‌کند تا میز مناسبی را برای انجام کار پیدا کنید.

 

میز اداری مدرن

شکی نیست که میز اداری مدرن در مقایسه با سایر طرح‌های قدیمی مبلمان اداری تفاوت‌های بسیاری دارد. در طرح‌های قدیمی میز اداری سعی بر این بود که میز نشانه‌ای از اقتدار باشد. اما میزهای امروزی تفاوتی شگرف با میزهای قدیمی دارند و طرح‌های آن به سمت مینیمال و مدرن حرکت کرده‌اند. در این بلاگ قصد داریم تمام ویژگی‌های یک میز اداری مدرن و تفاوت‌های آن را با میزهای قدیمی را بررسی کنیم.

نمونه پارتیشن ام دی اف + عکس

پارتیشن ام دی اف یکی از محبوب ترین پارتیشن‌های اداری است. پارتیشن ام دی اف در ترکیب  با شیشه می‌تواند محیطی مدرن و زیبا برای شما به ارمغان بیاورد. در این بلاگ عکس پارتیشن ام دی اف در پروژه‌های مختلف را برای شما قرار داده ایم. 

میز اداری شرکتی ؛ مهمترین چیزهایی که قبل از خرید باید بدانید

میز اداری اولین کالای ارزشمندی و سرمایه‌ای است که نشان دهنده موقعیت شما در شرکت نیز می‌باشد. شما تمام ساعات کاریتان که تقریبا نیمی از عمرتان را در بر می‌گیرد پشت میز کارتان نشسته‌اید پس میز اداری از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این بلاگ مهمترین ویژگی یک میز اداری شرکتی خوب را بررسی کردیم تا انتها بخوانید.

پارتیشن شیشه ای چیست؟

 دیوارهای پارتیشن شیشه ای همه کاره هستند و برای محیط‌های مختلف، کار در شرایط و سناریوهای مختلف طراحی شده‌اند. آنها قابل ساخت به صورت سیستم‌های تکجداره و دوجداره هستند. پارتیشن‌های شیشه ای دارای مزایای و معایبی است که در این بلاگ سعی کردیم به آن بپردازیم تا انتها با ما همراه باشید.