6 روش برای افزایش شادی در محل کار   

در این مقاله در مورد اهمیت افزایش شادی در محل کار صحبت کردیم اینکه چگونه می‌توان محلی کاری داشت که کارکنان از حضور در آنجا لذت ببرند.  چگونه به کارمندان نشان دهیم برای حضور و کار آنان در دفتر ارزش قائل هستیم.  6 روش برای افزایش شادی در محل کار را برای شما معرفی کردیم انتها با ما همراه باشید.

 3  نکته در مورد نگهداری مبلمان اداری

آیا می‌دانید چگونه باید از مبلمان اداری خود به خوبی مراقبت کنید؟ خوشبختانه خیلی سخت نیست. در وبلاگ امروز، ما راهکارهای استاندارد نگهداری را برای شما مطرح کردیم که باعث می شود مبلمان شما برای مدت طولانی‌تری کار کند. برای یادگیری بیشتر به خواندن ادامه دهید!

 

 

نحوه چیدمان دفتر بعد از کرونا

سوالی که شاید در ذهن خیلی از افراد نقش بسته باشد این است که بعد از کرونا چه می‌شود؟ عدم اطمینان زیادی برای برنامه بعد از ویروس کووید 19 وجود دارد. آیا همه چیز مثل سابق می‌شود یا اینکه ویروس کرونا همه چیز را تغییر داده است. باید این را بدانید که این ویروس همه چیز را تغییر داده و تا مدت نامعلومی هیچ چیز مثل سابق نخواهد بود. در این مقاله ما از تجارب خود برای چیدمان دفتر بعد از کرونا برای شما صحبت کردیم با ما همراه باشید.

چرا مبلمان اداری در یک دفتر مهم است؟

مبلمان به عنوان مرکز اصلی در هر مکانی مثل خانه، دفتر یا فضای تجاری در نظر گرفته ‌می‌شود. مبلمان در تعریفی ساده به اشیایی گفته می‌شود که از فعالیت‌های مختلف انسان مثل (نشستن ، غذا خوردن ، خوابیدن و غیره) پشتیبانی می­کنند. در یک محیط کار مدرن، مبلمان نقش مهمی در فضای محیط کار دارند و باعث ایجاد فضای امن و آرامش بخش و احساس راحتی به همه ساکنین دفتر می­شوند . کارایی مبلمان اداری در یک دفتر فقط با راحتی از سنجیده نمی‌شود. در این مقاله مهمترین دلایل اهمیت مبلمان اداری را بررسی کرده‌ایم.

مزایای پارتیشن بندی اداری

این روزها برای بیشتر دفاتر کار، پارتیشن به عنوان جایگزینی برای دیوارهای دائمی است. این بدان دلیل است که پارتیشن‌های اداری مزایای بی شماری برای ارائه دارند. یکی از سودمندترین ویژگی‌های پارتیشن اداری این است که شما می‌توانید به سادگی آن را به مکان جدید ببرید. همچنین منظره‌ای جادار و جذاب به دفتر کار می بخشد. در این مقاله به مهمترین مزایای پارتیشن بندی اداری پرداخته پرداختیم با ما همراه باشید.

طراحی دفتر کار در خانه

چگونه در خانه کار می‌کنید و بازدهی خود را حفظ می‌کنید؟
فارغ از موقعیت اجتماعی و شغلی، وضعیت فعلی برای همه اتفاقی جدید بوده است. قطعا تصمیم گیری ساده نخواهد بود بسیاری از اعمال ساده گذشته باید تغییر کنند و یا دوباره تعریف شوند. کرونا بسیاری از عادات را تغییر داده است و محل کار نیز یکی از آن‌هاست. در این مقاله برای کسانی که که قصد دارند دفتر کار در خانه بسازند توصیه‌هایی قرار داده‌ایم.

نکات مهم چیدمان مبلمان اداری

امروزه همه‌ی ما می‌دانیم که بهره وری کارمندان بیشتر از امنیت شغلی و دستمزد خوب نشأت می‌گیرد. ما می‌دانیم که محیط پیرامون ما بر نحوه کار ما تأثیر می‌گذارد. بنابراین، ما به عنوان صاحبان شرکت یا مدیران، سعی در ایجاد یک فضای کاری دلپذیر داریم که به جای فشار آوردن برای تحویل کارکنان، انگیزه ایجاد می‌کند و آن‌ها را راضی نگه می دارد. اکنون بیشتر شرکت‌ها به دنبال روش‌های مقرون به صرفه برای ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان خود برای بهره وری بیشتر در محل کار هستند.

دکوراسیون دفتر کار

جذب و نگهداری بهترین کارمندان در یک سازمان یک کلید حیاتی برای راه اندازی یک تجارت موفق است. اما تشویق آن‌ها برای استفاده بیشتر از مهارت‌هایشان نیز برای افزایش بهره وری بیشتر یک شرکت مهم است. به عنوان یک صاحب تجارت مشتاق، این مسئولیت شماست که با ارائه جلسات آموزش کامل، محیط کار مناسب و پاداش، کارایی تیم خود را در بالاترین سطح قرار دهید. اما یک چیز دیگر وجود دارد که ما غالبا از آن چشم پوشی می‌کنیم و آن چیدمان دفتر کار است.

فضای کار در خانه باید چگونه باشد؟

طراحی درست دفتر در خانه در بهره وری و انرژی شما نقش دارد. اگر دفتر شما در خانه هنوز روی میز آشپزخانه یا گوشه اتاق ناهار خوری است یا احساس می‌کنید فضای کاریتان بی روح است، وقت آن است که دفتر کارتان در منزل را تغییر دهید. در این مقاله ایده‌هایی برای چیدمان مجدد دفتر کارتان در خانه برای شما مطرح کردیم پس با ما همراه باشید فضای کار در خانه خود را بسازید.  

افزایش بهره وری در محل کار با استفاده از رایحه‌ها

اگرچه ما اغلب بطور ناخودآگاه بوها را پردازش می کنیم، اما می‌توانیم قدرتی که رایحه و بوهای مختلف دارند را به نفع خودمان مهار کنیم و از آن برای شکل دادن به حالات عاطفی، جسمی و روحی خود و دیگران استفاده کنیم. بعضی از افراد، برای مقابله با استرس یا ایجاد محیطی برای راحتی و آرامش از رایحه درمانی در خانه استفاده می کنند. در این مقاله به افزایش بهره وری در محل کار با استفاده از رایحه‌ها پرداختیم تا انتها با ما همراه باشید.

انواع میز اداری

علیرغم همیشه پیشرفت‌هایی که در عرصه تکنولوژی و لوازم صورت گرفته میزهای اداری کماکان یکی از مهمترین بخش‌ها برای کارهای اداری هستند. اگر کار شما نیز اداری باشد به خوبی می‌دانید که بخش زیادی از زندگی خود را باید با این میزها بگذارنید. میز مکانی است که رایانه، اسناد و مدارک خود را روی آن می‌گذارید؛ در واقع میزِ کار شما خانه ی دوم شماست. اگر قصد تعویض یا خرید میز کار خود را دارید این مقاله راهنمای جامعی از انواع میز اداری برای شماست با ما همراه باشید.

نکات ضروری در انتخاب میز کنفرانس + انواع میز کنفرانس

اتاق کنفرانس یکی از آن مکان‌هایی است که باید برای خرید میز اداری و انتخاب میز کنفرانس در این اتاق اهمیت ویژه قائل شوید. امروزه گزینه‌های متنوعی برای تجهیز اتاق جلسات شما وجود دارد. میزهای کنفرانس جدید دیگر تنها محدود به میزهای بزرگ و سنگین و یا تیره نیستند بلکه انواع میزهای کنفرانس شیشه ای و چوبی سبک وجود دارند.