چگونه پارتیشن شیشه ای اداری با فضاهای مختلف هماهنگ می شود؟

شاید تصاویر شبکه ی پیچیده ی پارتیشن بندی دفاتر کار را دیده باشید یا گذرتان به یکی از این دفاتر خورده باشید. ممکن است با خودتان فکر کنید که این مبلمان اداری مدرن و پیچیده، برای شرکت و محل کار شما مناسب نیست و شما باید راه حل دیگری پیدا کنید. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چطور پارتیشن شیشه ای اداری خود را با هر فضایی هماهنگ می کند. 

چگونه یک فضای اداری جذاب طراحی کنیم؟

راه های زیادی برای مبلمان و طراحی چیدمان اداری جود دارد. از بین همه ی راه های موجود، چند عامل کلیدی، نقش پررنگ تری در موفقیت و جذابیت طراحی دارند. بیایید با هم اصول طراحی فضای اداری را بررسی کنیم. 

میز اداری پایه فلزی

حتما برای شما هم در هنگام خرید میز و مبلمان اداری، این سوال پیش آمده که چه نوع پایه ای برای میز کار مناسب است؟ خرید میز اداری پایه فلزی یا میز اداری پایه چوبی، هر کدام مزایا و معایبی دارد که در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم. 

اهمیت پارتیشن بندی در محیط اداری

امروزه خرید و حتی اجاره ی یک دفتر کار، هزینه ی زیادی دارد و باید هر متر مربع از مساحت آن را به شکل حساب شده، استفاده کرد. در هنگام تجهیز و چیدمان مبلمان اداری دفتر کار، یکی از مناسب ترین تصمیمات، پارتیشن بندی اداری است. 

خرید میز جلسات اداری

در صورتی که در حال خرید مبلمان و تجهیز دفتر کار خود هستید، حتما خرید میز جلسات اداری را در اولویت برنامه ها قرار دهید. یک اتاق کنفرانس مطلوب و ایده آل به وسایل و تجهیزات مخصوصی نیاز دارد که میز کنفرانس شیک و مدرن یکی از مهم ترین آن ها است. 

بررسی پروژه انجام شده: میز کار، مبلمان و پارتیشن اداری

تولید محصولات مبلمان اداری و اجرای آن ها با بالاترین کیفیت، بخشی از خدمات شرکت ایستا در بیش از سی سال گذشته است. در این مقاله به بررسی روند فعالیت یکی از پروژه های اجرایی توسط این شرکت و محصولات میز کار و پارتیشن اداری استفاده شده در آن می پردازیم. 

5 ایده پارتیشن اداری برای افزایش بهره وری

اگر هنوز در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار خود، از دیوار جداکننده یا پارتیشن، استفاده نکرده اید، بهتر است با خواندن این مقاله و بررسی این محصول کاربردی و جذاب، آن را در طراحی فضای اداری وارد کنید. 

بهترین کمد و فایل اداری بایگانی

طراحی دفتر کار و خرید مبلمان اداری، فرآیندی زمان و هزینه بر است که دانش و تسلط کافی بر نیاز افراد و امکانات محیط را می طلبد. یکی از مهم ترین بخش ها در این فرآیند که باید از ابتدای طراحی مورد توجه طراح باشد، سازماندهی و ذخیره سازی درست اطلاعات به کمک فایل، کمد و قفسه اداری است. در این مقاله به بررسی بهترین انواع کمد و فایل اداری بایگانی می پردازیم.

چگونه پارتیشن اداری مناسب انتخاب کنیم؟

پارتیشن اداری می تواند راهی عالی برای تقسیم بندی فضای اداری و دفتر کار شما باشد. اما با وجود شرکت های مختلف فروش پارتیشن اداری، تشخیص  پارتیشن اداری مناسب شما، دشوار است. در این مقاله، شما را با فرآیند انتخاب پارتیشن اداری، براساس نیازها و کاربردها آشنا می کنیم. 

خرید میز مدیریت اداری

اگر در حال تجهیز دفتر کار جدید و یا بازسازی دفتر کار قدیم خود هستید، احتمالا لازم است بخشی از بودجه ی حود را به خرید میز و مبلمان اداری شیک و مدرن، اختصاص دهید. در این زمینه یکی از مهم ترین اقدامات برای هر دفتری، خرید میز مدیریت اداری است. 

میز اداری مدرن و شیک | میز کارشناسی IE800

جدیدترین محصول شرکت ایستا، میز اداری مدرن و شیک IE800، به خوبی جای خود را در طراحی دکوراسیون اداری شرکت شما، باز می کند! در این مقاله می توانید با برخی ویژگی های این میز اداری مناسب و باکیفیت آشنا شوید. 

خرید میز کار مشترک

اگر به دنبال مبلمان اداری برای دفتر کارخود هستید، می توانید با خرید میز کار مشترک، انعطاف پذیری بیشتری به طراحی دکوراسیون اداری آن بدهید. درصورت رعایت همه ی نکات لازم در این نوع طراحی، می توانید منتظر افزایش بهره وری کارکنان باشید.