نکات مهم در انتخاب مبلمان اداری مناسب محل کار شما

محل کار، جایی است که افراد بیشترین زمان را در آن می‌گذرانند؛ بنابراین زیبایی و راحتی آن می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در روحیه کارمندان و افزایش بهره‌ وری آنان داشته باشد. هر محیطی، بسته به کارکرد و نوع افرادی که در آن حضور دارند، چیدمان منحصر به فرد خود را می‌طلبد. دکوراسیون داخلی هنری است که می‌تواند یک محیط کار معمولی را به یک محیط کار زیبا، باشکوه و پرانرژی تبدیل کند. مبلمان اداری، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در دکوراسیون شرکت‌ها و ادارات است که اگر درست انتخاب نشود می‌تواند محیط کار را به محیطی کسل کننده تبدیل کند.

میز کار گروهی + قیمت و خرید میز کار گروهی

میز کار گروهی مناسب می‌تواند فضای کاری شما را تبدیل به فضایی شاد، صمیمانه و پربازده کند. در این مقاله، اطلاعاتی راجع به خرید میز کار گروهی، انواع و قیمت میز کار ارائه شده است.

درباره میزهای اداری چی می دانیم؟+خرید+قیمت

میزها و دکوراسیون داخلی شرکت، اولین منابع اطلاعاتی شما برای براورد وضعیت کلی شرکت هستند. اما آیا بهترین میز اداری، گران‌ترین میز است؟ در این مقاله انواع میزهای اداری را معرفی کرده و درباره قیمت میز اداری و انتخاب میز مقرون و به صرفه صحبت می‌کنیم.

انتخاب میز کارشناسی مناسب برای محیط‌های اداری

میز کارشناسی به دلیل طراحی ساده‌ای که دارد، کاربردهای بسیار مختلف و گوناگونی داشته و از آن به عنوان میز اداری، میز تحریر، میز کامپیوتر و غیره استفاده می‌شود.

4 نکته مهم برای انتخاب بهترین میز مدیریت در سال 2023

در هر مجموعه و سازمان، مدیریت، مهم‌ترین بخش آن سازمان به حساب می‌آید. از این رو توجه به زیبایی و راحتی دکوراسیون و میز مدیریت اتاق مدیران، موضوع بسیار قابل توجهی است. امروزه تنوع زیاد مدل‌های میز و صندلی موجود در بازار سبب شده است تا انتخاب بهترین میز مدیریت برای افراد، به کاری سخت و دشوار تبدیل شود. از شما دعوت می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع لوازم و مبلمان اداری برای فضای کاری

مبلمان اداری به زبان ساده یعنی تمام وسایل و تجهیزاتی که در محیط اداری استفاده می‌کنید. نکته اولی که حتی قبل جستجو و فهمیدن اینکه به چه تجهیزاتی نیاز دارید باید بدانید این است که شما باید با ماهیت شرکت به خوبی آشنا باشید.

مزایا و معایب باور نکردنی روشنایی در محل کار!

طراحی فضای اداری و به خصوص چیدمان مبلمان اداری در فضای کار، ارتباط مستقیم با نور و نور پردازی دارد. از این رو در اینجا به بررسی اهمیت و تاثیر نور و نور پردازی در محیط کار می‌پردازیم و این مسئله با اهمیت در محیط کار را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

روش های ایجاد دکوراسیون مدرن اداری لو رفت!! (راه کارهای ساده)

اگر می خواهید دفتر خود را نوسازی کنید و یا از ابتدا چیدمان کنید، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است. آشنایی با سبک‌های مختلف طراحی و چیدمان دید شما را برای خرید تجهیزات اداری بازتر خواهد کرد. این مقاله برای آشنایی شما با سبک مبلمان اداری مدرن بسیار مفید است. در این مقاله سعی کردیم ضمن تعریف ویژگی‌های سبک مدرن، مبلمان اداری نیز که در این سبک جای می‌گیرند را به شما معرفی کنیم.

پارتیشن شیشه ای

شیشه کم هزینه، شفاف و کاملا مستحکم برای ایجاد یک دیوار و هائل است. دیوارهای پارتیشن شیشه ای همه کاره هستند و برای محیط‌های مختلف، کار در شرایط و سناریوهای مختلف طراحی شده‌اند. آن‌ها قابل ساخت به صورت پارتیشن شیشه ای تک جداره و پارتیشن شیشه ای دو جداره هستند. پارتیشن‌های شیشه ای دارای مزایا و معایبی هستند که در این بلاگ سعی کردیم به آن بپردازیم تا انتها با ما همراه باشید.

مبلمان اداری خارجی بخریم یا نخریم؟

درخواست برای خرید مبلمان اداری خارجی و میز اداری در دهه گذشته و حتی بیشتر از سال گذشته به طرز چشمگیری رشد داشته است. در این مقاله ما به بررسی تفاوت های میان مبلمان اداری خارجی و ایرانی می پردازیم.

گیاهان مناسب فضای اداری

ما بخش بزرگی از زندگی خود را صرف نشستن می کنیم، چه در خانه و چه در اداره. اگر آن فضا پیش پا افتاده و بدون هیچ گونه اثری از زندگی باشد، می تواند بسیار بی انگیزه و غیر الهام بخش باشد. حال، اگر آن فضا پر از فضای سبز و زندگی باشد، می تواند زندگی کاری شما را کمی لذت بخش تر کند. علم حتی آن را ثابت کرده است

نحوه نشستن پشت میز به صورت استاندارد

دانستن نحوه نشستن کمی هنر است. برخی از افراد نمی دانند چگونه به درستی پشت میز بنشینند و فکر می‌کنند که رفتن به باشگاه می‌تواند آسیب هایی که نحوه نشستن پشت میز می‌تواند ایجاد کند را از بین ببرد.