اجرای پارتیشن اداری در شرکت مزمز

همکاران پرتلاش شرکت ایستا، در روزهای شلوغ پایانی سال 1402، در حال نصب صدها متر پارتیشن اداری، در طبقه ی پنجم شرکت مزمز هستند. 

ادامه مطلب

یک پروژه ی بزرگ دیگر در کارخانه ی ایستا

این روزها تیم فعال تولید شرکت ایستا، روزهای شلوغی را با تولید محصولات فاز اول و دوم پروژه ی عظیم شرکت آریا در کارخانه می گذراند. 

ادامه مطلب

این میز مدیریت مناسب شماست!

از کجا می دانیم؟!

بیشتر از سی سال تجربه در صنعت مبلمان اداری، این مهارت را در ما به وجود آورده که پس از بررسی شرایط فضا و آگاهی از کاربری مورد نیاز شما، چشم بسته، میز مناسب شما را پیدا کنیم.

ادامه مطلب

جدیدترین میز اداری ایستا، میز کارشناسی IE800

میز کارشناسی IE800، با طراحی مدرن و شیک خود به عنوان جدیدترین محصول شرکت ایستا تولید شد. 

ادامه مطلب

تاثیر دکوراسیون اداری بر کارمندان و توضیحات سبک کاری ABW

امروزه کارکنان به دنبال انعطاف پذیری و استقلال داشتن هستند و شرکت هایی که مایل به جذب و حفظ استعدادهای برتر هستند، فراتر از قوانین دفتر استاندارد فکر می‌کنند. حتی قبل از اینکه COVID-19 کارکنان را از محیط کاری خود به خانه بفرستد، شرکت‌ها از دکوراسیون اداری انعطاف پذیرتر و سبک کاری " کار مبتنی بر فعالیت " (ABW) استفاده می‌کردند. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثریت کارکنان می‌خواهند حداقل یک روز در هفته به دفتر بازگردند. در اینجا انواع فضاهایی وجود دارد که می‌تواند نیازهای مختلف کاری آن‌ها را برآورده کند.

ادامه مطلب

تقسیم فضای اداری با چند روش کاربردی

امروزه با کمتر شدن فضاهای اداری ممکن است از خودتان بپرسید که آیا فضای اداری شما به درستی نیازهای شما را برآورده می‌کند؟ اگر نه، شاید برای افزایش سود دهی و بهره وری بیشتر، باید فضای کاری خود را تقسیم کنید.

اگر از خود سوال می‌کنید که "من از فضای اداری خود چه می‌خواهم؟" و " آیا دفتر ما نیازهای ما را برآورده می‌کند؟" و پاسخ شما این است: "نه، واقعا".

زمان آن فرا رسیده است که در دکوراسیون و طراحی فضای کار خود را تجدید نظر کنید. در ادامه ی این مقاله ما به توضیح روش‌هایی برای تقسیم فضای اداری شما و ساماندهی محیط اداری خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق مدیریت

اتاق مدیریت، مرکز فرماندهی و کنترل همه کارکنان وکارمندان است. البته نباید تنها با این دید به این دفتر مهم نگاه کرد. بُعد مهم تر بعدی، برخورد با مشتریان و یا شرکای تجاری است. اگر دفتر مدیریت نشان دهنده قدرت تجاری آن نباشد، به عنوان شرکتی قوی با آن برخورد نخواهد شد. به همین دلیل در این بلاگ سعی کردیم باید و نباید‌های دکوراسیون اتاق مدیریت را بررسی کنیم.

ادامه مطلب

روش های دکوراسیون دفتر کار کوچک + ایده‌های کاربردی

امروزه با افزایش جمعیت و هزینه‌های نجومی ملک، منازل و آپارتمان‌ها از فضای محدودتری برخوردارند. این قضیه تا محیط‌های کاری نیز کشیده شده است و این محدودیت در فضاهای کاری نیز دیده می‌شود. دکوراسیون دفتر کار کوچک یکی از مشکلات امروزه است که همه سعی دارند تا با فضای کمی که در اختیار دارند، محیطی با نشاط و سرزنده را برای کار خود ایجاد کنند. خوشبختانه چند ترفند برای دکور کردن دفتر کار کوچک وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها اتاق کاری سرد و تاریک را گرمتر و دلپذیرتر کنید.

ادامه مطلب

انواع دکوراسیون

محیط‌های کاری بعد از خانه، دومین مکانی هستند که ما بیشترین زمان را در آن‌ها می گذرانیم پس بسیار حائز اهمیت است که این محیط‌ها زیبا، کارآمد و سالم باشند! همه ی مردم به دکوراسیون و نوع چیدمان وسایلشان در منزل توجه ویژه ای می کنند اما نوبت به دکوراسیون محیط کار که می‌رسد، توجه کافی به آن نمی‌شود. این ممکن است دلیل‌های متفاوتی داشته باشد مانند اطلاع نداشتن از مزایای دکوراسیون اداری و یا هزینه ای که معماران برای طراحی این دکوراسیون ها دریافت می‌کنند و...

ادامه مطلب

پروژه بزرگ جدید ایستا

تیم چابک ایستا با ظرفیت بالای ماشین آلات و خط تولید پیشرفته در حال‌ انجام پروژه جدیدی است.

با توجه به پروژه‌های بزرگ قبلی و رزومه‌ی حرفه ای ایستا این پروژه نیز به بهترین نحو ممکن در حال انجام است و ما بی صبرانه در انتظار تکمیل پروژه و به اشتراک گذاری با شما عزیزان هستیم.

در این پروژه ایستا در حال ساخت محصولات مختلف و همچنین محصولات سفارشی به درخواست کارفرما است. بالغ بر 600 عدد میز با ...

ادامه مطلب

تاثیر رنگ در دکوراسیون را دست کم نگیرید! + روانشناسی رنگ‌ها

رنگ در دکوراسیون تاثیرات زیادی دارد و اگر شما اطلاعات و علم کافی در مورد رنگ‌ها داشته باشید، می‌توانید از تاثیرات آن در جهت مثبتی استفاده کنید. رنگ بنفش استفاده شده در این طراحی که در اتاق کنفرانس و اتاق مصاحبه دیده می‌شود، نماد قدرت و ثروت است. این رنگ باعث ایجاد حس صلح، آرامش، برتری، ملایمت، احترام و کاهش سر و صدا کمک می کند.

ادامه مطلب

بازسازی آشپزخانه به سبک ترانزیشنال (انتقالی)

بازسازی جذاب آشپزخانه قدیمیِ خانه‌ای که در کنار دریاچه‌ای در مینیاپولیس قرار دارد.

ادامه مطلب