تاثیر رنگ در دکوراسیون این دفتر کاری جذاب ببینید!

1400/05/03

برای اینکه بخواهیم تاثیر رنگ در دکوراسیون را برای شما توضیح دهیم و به صورتی باشد که کاملا قابل درک باشد، در ادامه ما یکی از پروژه‌های یکی از شرکت‌های خارجی را انتخاب کرده ایم که دیدن تصاویر آن خالی از لطف نیست.

یک شرکت خارجی به نام بلو اسپیس با همکاری یک شرکت معماری به نام را-دا برای تهیه مبلمان اداری و طراحی داخلی ساختمان جدید یک دفتر در تورنس کانادا همکاری کرد. شرکت را-دا جایزه افتخار ملی AIA را برای معماری داخلی دریافت کرد. این شرکت به دلیل سبک منحصر به فرد و مدرنی که در طراحی داخلی دارد؛ با استفاده از المان‌های نور و رنگ و مانور دادن روی این المان‌ها آثار خارق العاده ای خلق می‌کند.

تاثیر رنگ در دکوراسیون

مساحت کلی این پروژه 19000 متر مربع است.

شرکت را-دا مفهوم طراحی در این پروژه را اینگونه توصیف می کند:

" طراحی این نوع فضای کاری داخلی، برای یک شرکت فناوری که اطلاعات بسیار حساس را از طریق اینترنت منتقل می کند، باید حضور مجازی قوی شرکت را از طریق محیط فیزیکی، به همان اندازه قدرتمند انتقال دهد. این هدف، به طور خلاصه با مانور دادن منحصر به فرد از طریق نور و مجسمه سازی و طراحی دقیق از معابری که فضاهای باز کاری را به هم متصل می کنند، حاصل شد. "

رنگ در دکوراسیون تاثیرات زیادی دارد و اگر شما اطلاعات و علم کافی در مورد رنگ‌ها داشته باشید، می‌توانید از تاثیرات آن در جهت مثبتی استفاده کنید.

رنگ بنفش استفاده شده در این طراحی که در اتاق کنفرانس و اتاق مصاحبه دیده می‌شود، نماد قدرت و ثروت است. این رنگ باعث ایجاد حس صلح، آرامش، برتری، ملایمت، احترام و کاهش سر و صدا کمک می کند.

در قسمت فضای کار اشتراکی مخصوص پرسنل رنگ میز کار گروهی‌ها و تم رنگی که استفاده شده به رنگ‌های  آبی و زرد است.

رنگ آبی در محیط کار توانایی کارمندان را افزایش می‌دهد همچنین  به دلیل آرامش بخشی، تسکین دهندگی و ریلکس کننده بودن رنگ آبی برای قسمت‌های پذیرش، دفاتر اداری و سازمان ها و محیط های کاری مناسب است؛ زیرا محیطی اداری و متعادل ایجاد می کند.

رنگ زرد در میز کار گروهی استفاده شده که حجم متناسب استفاده از این رنگ باعث ایجاد انرژی، شادی و تحرک است.

اتاق استراحت با مینی صندلی‌های رنگی پر شده است که علاوه بر کاربردی بودن باعث زیبایی دو چندان این محیط شده است.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون محل کار

منبع

bluespaceinteriors

نظرات کاربران

هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد

نظر خود را وارد کنید