بلاگ

مبلمان اداری خارجی بخریم یا نخریم؟

درخواست برای خرید مبلمان اداری خارجی و میز اداری در دهه گذشته و حتی بیشتر از سال گذشته به طرز چشمگیری رشد داشته است. در این مقاله ما به بررسی تفاوت های میان مبلمان اداری خارجی و ایرانی می پردازیم.

گیاهان مناسب فضای اداری

ما بخش بزرگی از زندگی خود را صرف نشستن می کنیم، چه در خانه و چه در اداره. اگر آن فضا پیش پا افتاده و بدون هیچ گونه اثری از زندگی باشد، می تواند بسیار بی انگیزه و غیر الهام بخش باشد. حال، اگر آن فضا پر از فضای سبز و زندگی باشد، می تواند زندگی کاری شما را کمی لذت بخش تر کند. علم حتی آن را ثابت کرده است

نحوه نشستن پشت میز به صورت استاندارد

دانستن نحوه نشستن کمی هنر است. برخی از افراد نمی دانند چگونه به درستی پشت میز بنشینند و فکر می‌کنند که رفتن به باشگاه می‌تواند آسیب هایی که نحوه نشستن پشت میز می‌تواند ایجاد کند را از بین ببرد.

تفاوت میز کامپیوتر و میز اداری + عکس میز کامپیوتر

میزهای کامپیوتر امروزه با نام های مختلفی خریداری می شوند. میزهای تحریر معمولا برای نوشتن استفاده می‌شوند، ظاهری آنتیک، طراحی زیبایی‌شناسی سنتی و کشو دارند. میزهای کامپیوتر بزرگتر هستند و برای میزبانی از تجهیزات اداری دیجیتال طراحی شده اند.

نکاتی برای پیشگیری از کمر درد هنگام کار

کمر درد هنگام کار منحصر به کارگران یا مشاغل پر زحمت نیست. کارمندان نیز می‌توانند از آن رنج ببرند. در حقیقت، تحقیقات نشان می‌دهد که حدود یک سوم کارمندان در یک دوره 12 ماهه دچار کمردرد می‌شوند. 

مزایای روانشناختی داشتن میز مرتب + میز مناسب کار

کدام یک بهتر است؟ میز مرتب یا میز شلوغ؟ این سوال فوق العاده ای است! بحث درباره اینکه کدام یک بهتر است سالهاست ادامه دارد و صادقانه بگویم، دانشمندان هنوز به نتیجه ای نرسیده اند. با این حال، داشتن یک فضای کاری تمیز و منظم، مزایای فوق العاده ای را به ارمغان می‌آورد.

خرید میز اداری ارگونومیک

یک کارمند شاد یک کارمند مولد است. اما شادی در محیط کار از جنبه‌‌های مختلف ناشی می‌شود. به غیر از داشتن رابطه صمیمانه با همکاران و مشتریان، چیز دیگری نیز وجود دارد که بر میزان خوشحالی شما یا کارکنان شما در محل کار تأثیر می‌گذارد. ما در مورد دکوراسیون اداری و مبلمان اداری شما صحبت می‌کنیم.

میز گروهی چیست؟ + عکس

آن روزهایی که دفاتر باز بهره وری داشتند، گذشت. تحقیقات نشان ‌می‌دهد که کارکنانی که در یک دفتر باز کار ‌می‌کنند، 50٪ بهره وری کمتری نسبت به کارکنانی که در دور میز گروهی با حفظ حریم شخصی کار ‌می‌کنند، دارند. منظور ما در این مقاله از داشتن میز گروهی ، دکوراسیون فضای باز نیست؛ بلکه استفاده از میز گروهی برای پرسنل در یک اتاق با حفظ حریم شخصی با استفاده از دیوایدرها و پارتیشن‌های نیمه در اتاق است.

میز اداری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب میز اداری خوب و مناسب به اندازه انتخاب صندلی ارگونومیک اهمیت دارد. دو قسمت مهم  از مبلمان اداری که می‌تواند کل تجربه کاری شما را در خانه و یا محل کار شما ایجاد یا خراب کند! این فضا باید برای بهره وری و سلامت شما مناسب باشد.

همکاری در محل کار و اهمیت آن در محیط کاری

همکاری در محل کار مربوط به افرادی است که با هم کار می‌کنند. این ممکن است به این معنی باشد که مشارکت کنندگانِ فردی، برای دستیابی به اهداف تیم، با هم یا با مدیران خود کار می‌کنند. یا ممکن است به این معنی باشد که افراد سطوح مختلف از بخش‌های مختلف سازمان با هم کار می‌کنند تا به نتیجه بزرگتری برای کسب و کار برسند.

مزایا پارتیشن اداری مدولار + آیا نصب پارتیشن اداری به صرفه است؟

ظهور COVID-19 تغییرات قابل توجهی در کار و زندگی روزمره ما ایجاد کرده است که عمدتا به دلیل جداسازی فیزیکی از دیگران برای کاهش شیوع این ویروس است. برای کارفرمایان، پاسخ به این همه گیری، هم کاربرد و هم تقاضا برای پارتیشن‌های اداری مدولار و تقسیم کننده‌ها را افزایش داده است تا کارمندان را در محیط کار ایمن نگه دارد.

نکات ضروری و مهم قبل از خرید مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری مناسب به شما کمک می‌کند تا دفتر خود را به درستی سازماندهی کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا از حداکثر فضای اداری استفاده کنید. یک محیط منظم همیشه کارکنان را تشویق می‌کند تا بهتر کار کنند. این نه تنها در مورد زیبایی اداری، بلکه در مورد راحتی در محل کار نیز است. مبلمان اداری مناسب را با توجه به سلامت کارکنان خود و با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. هنگام جستجو برای خرید مبلمان اداری ایده‌های پیشرفته زیادی به دست خواهید آورد. انتخاب صحیح واقعا سخت است. ما می‌توانیم شما را در انتخاب مبلمان اداری که حداکثر مزایا را به شما می‌دهد راهنمایی کنیم.