بلاگ

 چگونه صندلی اداری را تنظیم کنیم؟

اگر به دنبال بهره‌وری مناسب کارمندان سازمانتان هستید باید حتما به فکر صندلی مناسب نیز برای آنان باشید. در این مقاله مهترین نکات درباره اینکه چگونه صندلی اداری‌ را تنظیم کنید را برای شما گردآوری کردیم. اگر شما نیز راه‌کار دیگری می‌شناسید حتما با تیم ایستا در میان بگذارید.

خرید مبلمان اداری دست دوم؛ آری یا خیر؟

عوامل مختلفی وجود دارد که باید در طراحی محیط اداری در نظر گرفت، یکی از آنها مبلمان انتخابی شما برای استفاده در محل کار است. انتخاب مبلمان اداری شما تصمیمی بسیار مهم است که می تواند به طور جدی بر رفاه و بهره وری کارکنانتان تأثیر بگذارد، در در این مقاله قصد داریم تمام دلایل به صرفه نبودن خرید مبلمان اداری دست دوم را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

چیدمان اتاق اداری کوچک

محیط کار خانه دوم شماست اگر فضای کاری کوچکی دارید و نمی‌دانید که فضا را چگونه برای کار کردن مهیا کنید به گونه‌ایی که هم محیط کار را بریتان زیباتر جلوه دهد و هم از طرفی به راندمان کاریتان لطمه‌ایی وارد نکند تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فضای کار اشتراکی چیست و چگونه می‌تواند به شما سود برساند؟

با توجه به استقبال روز افزون از فضاهای کاری و مهم بودن این فضاها در این بلاگ سعی کردیم ضمن تعریف فضای کار اشتراکی در مورد مزایا و معایت آن نیز صحبت کنیم. 

چیدمان محیط اداری

طراحی داخلی دفتر به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اهداف مختلفی از اهداف تجاری تا اهداف بصری را تحقق بخشند. اگرچه کار اداری در سازمان‌های مختلف به نظر مشابه می‌رسد اما اعمال یک سبک چیدمان اداری برای همه شرکت ها امکان پذیر نیست. تا انتهای متن با ما همراه باشد تا راهنمای سبک‌های دفتر اداری را با شما در میان بگذاریم.

15 مدل میز لپ تاپ نشسته

پایه و میز لپ تاپ به شما کمک می‌کند که در موقعیت مناسبتری نسبت به صفحه مانیتور خود قرار بگیرید. همین کار ساده و قرار دادن لپ تاپ خود روی سطح استاندارد تا حد بسیار زیادی بهره‌وری کار و فعالیت شما را بالا می‌برد. از جهت دیگر، آسیب‌هایی که به دلیل کار مداوم به مانتیور دارید نیز کمتر خواهد شد. در این مطلب 15 مدل پایه و میز مناسب لپ تاپ را معرفی کردیم تا انتها بخوانید. 

 5 نوع پارتیشن بندی اداری برای شخصی سازی فضاهای کاری

پارتیشن‌های اداری در دفاتر بزرگ و کوچک در سراسر دنیا دیده می‍‌شوند. تعجب آور است که یک دفتر مدرن پیدا کنیم که این روزها حداقل یک پارتیشن در جایی نداشته باشد. آنها مفید هستند و بیشتر نیاز‌های ما را برطرف می‌کنند. پارتیشن‌ها طیف وسیعی از کاربردها را دارند. در مطلب 5 نوع پارتیشن رایج برای جداسازی محیط کاری شما را معرفی کردیم. 

پارتیشن دست دوم

پارتیشن یا همان تقسیم کننده‌ها راهی عالی برای افزایش پویایی در محیط کار هستند. پارتیشن‌ها محیط کار را انعطاف پذیرتر می‌کنند و استقبال روز افزون از آنها نیز به این دلیل است. پارتیشن‌ها را به دلیل خاصیت جا به جایی و انتقالی که دارند قابل واگذاری به دیگران نیز هستند. اگر قصد خرید پارتیشن دست دوم را دارید حتما تا انتهای این مقاله بخوانید.

راهنمای خرید میز اداری

میز اداری مناسب می‌تواند بهترین کمک به درست پیش بردن کارها توسط شما باشد. امروزه میزهای متنوعی در بازار وجود دارند که هریک برای فعالیت خاصی ساخته شده‌اند. در این مقاله سعی کردیم راهنمای میز اداری را به صرت جامع برای شما شرح دهیم. هر آنجه که باید بدانید و قبل از خرید آن را در نظر بگیرید. تا انتها بخوانید و نظر خود را با ما در میان بگذارید. 

پارتیشن اداری چیست؟

 پارتیشن اداری یکی از ابزارهای بسیار مفید برای ساخت دفتر شما است. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری داشتن دفتر کار مجهز به پیشرفت کار شما کمک می‌کند. در این بلاگ ضمن پاسخ به سوال پارتیشن اداری چیست؟ سعی کردیم مهمترین ویژگی‌های پارتیشن را که در ساخت دفتر می‌تواند به شما کمک کند را با شما در میان بگذاریم. تا انتها بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

اهمیت مبلمان اداری شیک در قرن حاضر

در یک محیط کار پیشرو، مبلمان نقش مهمی در محیط کار دارد و فضای امن و آرامش بخشی را به شما و احساس راحتی را به همه ساکنین دفتر می‌دهد. اهمیت مبلمان در دفتر تنها در آسایش و راحتی کارکنان خلاصه نمی‌شود و مبلمان اداری تاثیر شگرفی روی بهره وری و آینده کاری شما نیز دارد. در این مقاله به اهمیت مبلمان در قرن حاضر پرداختیم پس با ما همراه باشید.

 

چگونه ظاهر میز و مبل اداری را خوب نگه داریم

راحتی در محل کار برای همه افراد بسیار مهم است زیرا کارمندان کل روز خود را پشت میز و صندلی اداری دفتر می‌نشینند و با کامپیوتر کار می‌کنند. میز و صندلی اداری به دلیل استفاده منظم از آن آسیب زیادی می‌بینند. برای نگه داری درست میز و مبل اداری راهکارهای زیادی دارد در این مقاله چند راهکار بسیار ساده برای این کار را با شما در میان گذاشته‌ایم تا انتها بخوانید.